Přestěhováno.

16. května 2016 v 20:10 | Selenne
Takže... Upřímně, trochu mě jímá hrůza a hlavně výčitky svědomí, že jsem svůj poslední článek tady publikovala se slibem, že se znovu začnu o blog starat. Tento slib jsem dala před rokem. Avšak za ten rok se toho spoustu změnilo, změnila jsem se já, část mých zálib a koníčků. Některé opadly, jiné se naopak rozšířily. A pak se objevily další, které mě doposud baví, a jimiž trávím ráda volný čas. Přesto jsem se neustále vracela sem, zpátky na "domovskou půdu", a říkala si, že něco musím udělat, že to takhle prostě nechat nesmím.

Před několika dny jsem se konečně rozhodla. Nenechám. Došla jsem do fáze, kdy jsem si uvědomila, že mě blogování chybí. Že bych s ním ráda znovu začala, avšak pěkně s novým, čistým štítem. Přesto hodlám novému "domovu" věnovat tolik lásky a pozornosti, jako jsem dřívě věnovala Hidden Stories. Bohužel, z blog.cz jsem už poněkud vyrostla, navíc tuhle pošramocenou komunitu postupně všichni opouštějí a stěhují se jinam, zatímco jejich místa zaplňují jiní. A ačkoliv jsem nikdy nepatřila mezi ty "super populární blogy" z Autorského klubu, nějak cítím, že už je také na čase, abych tohle "rodné" místečko opustila a konečně se přestěhovala.

A tak, pohleďte prosím na novou adresu mého internetového působení:

VRESOVISTE.BLOGSPOT.COM

Tady znovu hodlám hojně publikovat filmové, knižní a seriálové recenze, psát o nových kulturních objevech, které mě zrovna praštily do nosu, a onichž se ráda podělím s ostatními.

Upřímně, mám skoro slzy na krajíčku, když si vezmu, že tenhle blog byl součástí mého dospívání. Je však na čase jít dál a zase se o kus posunout.

Proto zůstaňte naladěni.
Vaše Selenne
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | E-mail | Web | 18. května 2016 v 19:00 | Reagovat

Super, po tvých článcích se mi stýskalo, takže tě ráda budu číst i na novém blogu. Zajímavá adresa, mimochodem. :-) Přeji hodně nadšení do psaní a ať ti to v novém blogovém domově vydrží co nejdéle!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama