Červen 2015

Jak blog pomyslně slaví své 5. narozeniny...

18. června 2015 v 22:01 | Selenne
...novým vzhledem a snad i konečně jiným přístupem. Zkouškové mi zvesela končí, postup do druháku mám jistý, takže chuť do učení na zbylé zkoušky, pomalu, ale jistě upadá a tak místo čtení povinné literatury z půvabných a špinavých končin středověku jsem se konečně rozhodla dát tuhle moji internetovou zaprášenou obludku do pucu.
A věřte, že mi to dalo chvilku vnitřního přemlouvání. Dokonce jsem v jednu chvíli byla odhodlaná úplně s tím seknout a jednoduše si založit nový blog. (Ano, už jsem o tom psala dříve, ale bohužel se tato situace znovu opakovala.) Jenže, potíž je v tom, že tenhle blog je prostě moje slabůstka. Všichni, co sem chodí, tenhle blog prostě znají. A protože s novým vzhledem vždycky přichází nová chuť tu něco dělat, tak jsem spatlala tuhle jednoduchost, kterou nyní vidíte.
Také, jak jste si jiste všimli (píšu o tom v menu napravo) budu přidávat i ty recenze, které obyčejně přidávám na Dagona. Hlavně proto, že nechci psát na dvakrát recenzi na jednu knihu/film/seriál, zároveň však nechci ošidit svoje čtenáře tady, na blogu o to, co jsem zrovna aktuálně viděla/přečetla. Takže se připravte sem tam prokliknout na externí odkaz.
Jinak recenze chci průběžně promazávat, aktualizovat a předělávat. Jednoduše nejsem vždycky spokojená s tím, co jsem napsala v minulosti (nechci ani tak měnit samotné hodnocení, jako spíš délku některých předchozích recenzí, protože ty z raných let tohoto blogu jsou opravdu chatrné). Takže čekejte, že ne vždycky se prokliknete na tu recenzi, kterou jste chtěli část.
Prosím, mějte prosím se mnou v tomto ohledu strpení. V pondělí mám svojí poslední "předprázdninovou" zkoušku, a pak to tu pojede zas na plný obrátky. Věřte, že mám skutečně chuť tenhle blog dál vést a že mu chci dát konečně nějakou pořádnou, finální a kvalitní podobu, abyste se sem rádi vraceli.

Takže, hodně štěstí, zdraví, milé Hidden Stories.
A díky Vám, milí čtenáři, za Vaši neochvějnou přízeň. Tak snad na dalších pět let.

Zůstaňte naladěni a užívejte deštivo-sluných dnů.