Překop blogu po x-té

31. března 2015 v 19:35 | Selenne
Tak tak, dámy a pánové. Jak jste si jistě mohli všimnout, dlouho tu bylo ticho, pak náhlá změna layoutu, jedna recenze a opět ticho po pěšině. Už dříve jsem psala, že tenhle blog nechci dát úplně k ledu. A proto jsem si řekla, že začnu 'nanovo'.
Nové recenze budou mít velmi podobnou formu jako vidíte/mohli jste vidět u mé nejaktuálnější recenze In Your Eyes. Pěkně přehledně a učesaně. Layout se proto nebude měnit... Hodně dlouho, pokud vůbec. Nevím, zkrátka a dobře mi kombinace šedých odstínů (NO PUN INTENDED), bílé a černé na tenhle blog sedne. Pokusím se zaktualizovat starší recenze do podobné podoby - ty asi nebudou hned - navíc se budou muset obsahem trochu poupravit, některé jsou šíleně krátké a stručné, takže víc práce pro mě, jupí.

V horní liště si můžete všimnout 'hlavní' navigace, kde kromě recenzí přibyla i rubrika Nedoceněná kniha měsíce, tedy projekt, který má vyzdvihnout jednou za měsíc knihu, jež by stála za mnohem více pozornosti. A samozřejmě nesmím opomenout Týdenní kukátko, které bude shrnovat novinky, které jsem vypozorovala ze světa filmu, seriálu a knih (ne, nezvládnu zachytit každou prkotinku a upřímně přiznávám, že jsem v některých věcech strašně vybíravá, ale pokusím se obsáhnout to nejdůležitější a podle mě i nejlepší, co se kde děje), plus samozřejmě co se dělo i tady na blogu (tedy aktuální recenze apod.)

Pokud mi bude všechno vycházet a budu se držet svého 'plánu', pokusím se opět zavést pravidelné dny pro recenze. Říkala jsem si, že bych snad dokázala zvládnout dvě, až tři recenze za týden (samozřejmě i podle toho, jak budu stíhat já samotná sledovat/číst/psát) plus jeden článek z Kukátka.

Toť můj plán. Snad vyjde. Zkusím to tu rozjet předtím, než se na mě za měsíc navalí stresy z nadcházejícího zkouškového. Už tak začínám mít skluz a měla bych si pomalu shánět materiály, než tu blábolit okolo na blogu. Každopádně berte tohle jako můj pomyslný 'comeback'.
Ehm. Snad už definitivní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luczaida luczaida | E-mail | Web | 31. března 2015 v 21:14 | Reagovat

yaaay, taky doufám, že ti to vyjde. na knížky nejsem, ale vždycky uvítám filmový nebo seriálový recenze. nedávno jsem se podívala na in your eyes a je to fakt boží film :3

2 Lyra Lyra | E-mail | Web | 2. dubna 2015 v 22:51 | Reagovat

Vítej zpět, tentokrát snad už na delší dobu. :-) Na recenze se těším, ale od tebe bych ráda četla jakýkoliv článek, recenze, nerecenze. Jak se ti vůbec daří? Na škole a se psaním?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama