(skoro) zpátky.

14. ledna 2015 v 0:52 | Selenne
Ano, už to tak vypadá. Zkrátka a jednoduše mi to tady chybí. Chybí mi psaní recenzí, doporučování lidem nové a neznámé věci. Chybí mi zkrátka moje stará, dobrá internetová základna, ve které jsem bydlela tak dlouho a kterou jsem si přes ty roky (letos to bude 5. ROK, KDO BY TO BYL ŘEKL) zamilovala.

Takže, jsem tak trochu zpátky. I když ně úplně. Jak jste si jistě mohli všimnout nového vzhledu, ano, ano, mám s blogem jisté plány. Malé překopy tady a tamhle, přehlednější seznamy recenzí, žánrové rozlišení, a tak dále. Bohužel mě až do poloviny února bude v mých velkolepých plánech brzdit zkouškové období. Ano, slyšíte správně, i na super extra velkého flákače jako já, to přišlo. A teď se s tím jen ve zdraví poprat a projít tímhle šíleným měsícem bez ztráty kytičky a nutnosti opakovat některý předmět znovu.

Prozatím mě tedy tady neuvidíte, dokud veškeré to šílenství neskončí.

Další změna, o níž jsem už uvažovala dříve, bránila jsem se, přemýšlela nad ní, byla z ní nadšená... Zatímco tento blog bude stěžejně fungovat pro recenze a věci spojené s kulturou, rozhodla jsem se, že svou autorskou tvorbu zakotvím maličko jinam. Osobně mi zkrátka blog.cz nevyhovuje jako blogová platforma pro moji autorskou tvorbu, proto jsem se nenápadně přestěhovala na Tumblr. Ano, ano, slyšíte správně, na blog pod Tumblr, který budu vést v českém jazyce. Nechala jsem se totiž inspirovat velkým množstvím autorů, které uznávám - koneckonců, Tumblr má jednoduchý způsob okének pro dotazy, je neskutečně snadno nastavitelný a hlavně - člověk se na něm může vyřádit natolik, že jeho blog skutečně vypadá tak, jak by si představoval. Tudíž, pokud si chcete počíst, jak jsem na tom se svou literární tvorbou, pak směle kupředu na ABILKOVA.TUMBLR.COM. A ano, vidíte správně, dokonce používám svoje pravé jméno jako doménu. Neváhejte mě navštívit, napsat mi něco do schránky, nebo (pokud máte účet na Tumblr) mě kliknout na Follow. (teď bych ráda řekla, že toho nebudete litovat, ale takové sliby raději dělat nehodlám)

Tak. Toť asi všechno.
Jsem ráda, že jsem zpátky.

Vaše nervní-ze-zkouškového,

Selenne


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Siwa Siwa | Web | 14. ledna 2015 v 21:19 | Reagovat

Ten Tumblr vypadá dobře a upřímně jsi mě trochu znejistěla, jestli to opravdu není na prezentaci lepší než blog. Ale zatím nemám nic, co bych ráda poslala do světa. Ještě ne. Tvůj Tumblr budu sledovat, i tenhle blog. Rozjeď to, piš a zvládni zkouškové se vší parádou. :-)

2 Lyra Lyra | E-mail | Web | 21. ledna 2015 v 10:02 | Reagovat

Vítej zpět! Ráda vidím, že jsi se vrátila, občas jsem na blog zabloudila a doufala, že přibude něco nového. Nový design je úchvatný, ty barvy mě přímo okouzlily. Jeden z nejlepších, jaké jsem na tvém blogu viděla.
Držím palce se zkouškovým, snad se ti všechno povede tak, jak by sis přála. Jak se ti zatím na škole líbí?
Tvůj Tumblr budu určitě sledovat, přijde mi to jako dobrý nápad takto oddělit recenze a svou tvorbu. Kdo ví, možná časem budu následovat tvůj krok a udělám totéž. :D
Hlavně se příliš nestresuj, uvidíš, že zkouškové zvládneš. :-)

3 AD AD | Web | 6. dubna 2015 v 9:53 | Reagovat

To je zajímavý nápad, mít takhle profesionální blog na tumblru. Docela jsi mě navnadila to vyzkoušet taky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama