Listopad 2014

rozhodování. rozhodování.

9. listopadu 2014 v 0:34 | Selenne
Nechci znít nějak depresivně, nebo tak, ale jak jsem již psala dříve, nemám na věci prostě čas. Jsem ráda, že jsem si teď ušetřila čas k psaní NaNoWriMo a zvládám relativně plnit potřebný denní počet slov, ale to je tak všechno. Začala jsem psát také recenze na Dagon.cz a celkově se můj zájem přesídlil na Tumblr, takže tenhle chudák blog tu leží tak trochu ladem. A to přes to, že je pro mě mým koutkem, mým internetovým domovem. Jsem nadále velmi vděčná za veškerou Vaši pozornost, za návštěvnost, kterou tyhle stránky nadále mají, týden co týden, ale už... To prostě není ono. Nejsem schopná se dokopat k pořádnému článku, nebo spíše lépe řečeno k recenzi. Celé jsem to tak nějak začala brát jako jakousi povinnost a jak už to bývá, člověk má k povinnostem spíše negativní nežli kladný vztah.
Proto jsem se rozhodla dát tenhle blog prozatím do zástavy. Vzhledem k mé stálé se rozrůstající tvorbě se rozmýšlím nad novou adresou, kde bych se usídlila jako 'oficiální' blog mé psací maličkosti, včetně ukázek z děl. Ale to by tak bylo všechno. Pár článečků na okraj kolem psaní, pár ukázek, nějaké ty novinky, co mám zrovna rozepsané, ale to by bylo asi tak všechno. Prozatím.
Nechci tenhle blog úplně mazat, koneckonců jsem na něm strávila krásných, hořkosladkých pět let. Prozatím bude prostě pozastaven. Třeba se u mě zase jednou objeví chuť napsat zase nějakou pořádnou recenzi, kterou nebudu publikovat na Dagonovi, ale tady.

Jinak, moji milí, jsem Vás chtěla požádat, zda byste mi nepomohli s rozhodováním jménu domény mého nového blogu. Přemýšlela jsem nad tím, zda si nezaložit blog se svým příjmením, nebo s adresou s jméno-příjmení či naopak, ale s tím jsem stále na vážkách. Selenne, nebo selene jsou zabrané. Říkala jsem si, že bych dala nové doméně jméno po nějakém mém fiktivním městu, nebo třeba postavě, ale stále jsem na vážkách. Co myslíte Vy?

Děkuji. Děkuji za to, že jste pořád tady.
Prozatím zde-pozastavená,
Selenne