fangirl all over the place.

20. října 2014 v 14:42 | Selenne
Skoro měsíc jsem měla noťas v opravně, až mi ho nakonec vrátily s tím, že mi opravu zamítají, protože je prý "vše v pořádku". Upřímně teď můžu jen doufat, aby mi neodešla baterka a aby nezačal dělat dalších xy věcí, které mi dělal předtím. Nebudu se tu babrat s detaily - jednoduše jsem naštvaná a budu doufat, že se mi prostě nezblázní a vydrží do doby, než mi ho můj milý příbuzný, IT specialista, opraví.
Ale teď z trochu jiného soudku - bylo na čase trochu pozměnit vzhled. Předchozí divno-zelený layout se mi sice líbil, ale byl prostě nedotažený. Neměl všechno, co jsem chtěla mít a celkově dopadl dost mimo mé původní očekávání. Takže je tu teď nový, s drobnou postavičkou Cath, hrdinky Fangirl od Rainbow Rowell (co na to říct, když jsem neměla noťas, měla jsem víc času zase na knihy a udělala si jedno pěkné odpoledne re-read téhle úžasné knihy). Ano, možná na něm ještě proběhnou nějaké změny, ale prozatím jsem s tím víceméně spokojená.
Poslední dobou nemám čas... na nic, skutečně. Ze školy lítám do práce a z práce domů, kdy přijdu po 10 večer a jsem tak urvaná, že si jdu lehnout. Nebo prostě jen surfuju na tumblr a nemám vůbec náladu psát nějaké články, nedejbože recenze. Navíc osobní život mi jede poslední dobou nahoru a dolů jak na horské dráze - hlavně proto, že na něj taky nemám pořádně čas.
Můj plán pro následující dny (snad i týdny a potažmo měsíce) trochu zvolnit tempo a ubrat plyn. Nepřehánět to tolik se školou (ano, jsem posedlý naivní prvák, který by nejraději chodil na všechno a neustále, ačkoliv už jsem si dovolila pár přednášek vynechat, eh) a s prací a najít si taky čas na sebe. A na svůj blog. A na psaní. Což mi připomíná, že se blíží NaNoWriMo. Tomu ale bude patřit příští článek. A pak celý listopad.

Mějte se krásně,
vaše nepříliš stíhající a rozlítaná,

Selenne
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 L L | 27. října 2014 v 22:47 | Reagovat

a ja som dúfala, že pribudnú poviedky... merde :/

2 Agnes Agnes | Web | 29. října 2014 v 10:13 | Reagovat

Áá, Fangirl na mě teprve čeká, ale asi ji na to-read seznamu posunu nahoru :)

3 Lyra Lyra | E-mail | Web | 29. října 2014 v 18:54 | Reagovat

Design se ti povedl, je krásně přehledný. :-) Ráda slyším, že tě ještě nepřešlo prvotní nadšení ze školy - hlavně to nepřeháněj, aby sis neuhnala ze stresu nějakou chorobu, každý potřebuje odpočívat. Držím palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama