Miranda | 1. - 3. série | 2009 - 2012

11. dubna 2013 v 21:44 | Selenne L. Athi |  Viděno
Miranda má dva problémy - není zrovna úplně fit a navíc měří 185 cm, díky čemuž je často oslovována 'pane'. Navíc jí ubírá na vážnosti nejen fakt, že je nesvá okolo pohledných mužů, ale i to, že vlastní obchod s žertovnými předměty a její matka jí konstantně chce provdat. Navíc si vedlejší restauraci odkoupil Gary Preston, Mirandin někdejší spolužák, do kterého byla kdysi zamilovaná. A komedie plná střeštěností může začít...

___________________________________________

Miranda: Oh yes, what else - my mother showed me her holliday photos.
'... there was another lovely beach.'
'Was the whole island nudist?'
'Uh, that's a good one of your father.'

Na komediální seriál se strašně špatně píše recenze. A tohle bude jedna z nich. Přesto Miranda za to skutečně stojí. Kvůli svým indispozicím a své nejistotě okolo lidí se dostává do neskutečně bláznivých situací.
Pro mě osobně nejoblíbenější věcí na Mirandě je, že si ze sebe umí tak neskutečně udělat srandu. Její epizody začínají většinou rozhovorem Mirandy s diváky, kdy nejednou začíná 'Hello, how are you?' a vypočítává divné a střeštěné situace, do kterých se dostává (přičemž je nejednou komentuje divákům přímo na místě). Přiznávám, některé nejsou tak vtipné, ale u většiny z nich se člověk nemůže neválet smíchy po podlaze.
Miranda si nedělá hlavu se společností, ani se svými vlastními trapasy - většinou si totiž drží dobrou náladu a nadhled, který je prostě neskutečný. Nemluvě o tom, že je Miranda doslova představitelkou jakékoliv fanynky ohledně svého idolu Garyho - jejich scény jsou naprosto geniální, vzhledem k tomu, že se Miranda většinou všemožně ztrapní a přesto se snaží uchovat si tvář. Koneckonců, kdo by chtěl takhle neustále odpuzovat muže jejích snů?
Osobně jsem ráda, že jsem na Mirandu narazila. Je to chytré, vtipné, odpočinkové a já osobně v Mirandě nejednou vidím své nešikovné, anti-sociální, 'awkward' já, které taky nejednou vyrazí na povrch. Doufám, že se dočkáme dalších sérií Mirandiných střeštěností.

Moje hodnocení:
1. série - 7.5 / 10
2. série - 8 / 10
3. série - 8 / 10

Trailer:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | E-mail | Web | 12. dubna 2013 v 16:18 | Reagovat

Podle tvého popisu tento seriál nemusí být špatný, ale já komediím zase tolik neholduji, takže ho nejspíš vynechám.

Jsem ráda, že se ti St. Trinian's líbilo, i když je to vážně jen taková blbůstka na pobavení :-) Napíšeš o filmech články? Docela ráda bych si přečetla tvůj názor podrobněji vyjádřený :-)

Já jsem si na komentáře mimo založila speciální článek a odkaz na něj hodila do horního menu, sice mi většinou lidé píší jinam, ale snaha byla. Jinak tu vidím i kolonku "odesílat reakce na email", ale nezkoušela jsem to, takže nevím, jak funguje a jestli k něčemu je. Zkusila jsem ji k tomuto článku zaškrtnout, tak uvidíme, jestli to něco udělá, pokud mi sem na můj komentář odepíšeš :-)

Na Hobita určitě mrknu, i když se svou současnou vytížeností to vidím tak, že se k němu dostanu nejdříve o letních prázdninách. Ale lepší pozdě nežli ještě později, že ano :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama