Zpátky do školy | Community | 2. série | 2010

30. března 2013 v 21:33 | Selenne L. Athi |  Viděno
Naše partička se vrací do dalšího roku na komunitní vysoké Greendale. Místo španělštiny se všichni připravují na antropologii, která se ukáže jako další proflákaný předmět. Ale na tom stejně nezáleží, protože se naše studijní skupina musí poprat nejen se začínajícími vztahovými problémy, ale i s Vánoci, v nichž jsou zakletí do animovaného filmu, s Changem, který se rozhodl znovu studovat, ale i s vlastními osobními prokletími, které samozřejmě vedou k naprosto šíleným situacím...

___________________________________________

Druhá série Community má ještě větší grády než její předchůdkyně. Tady už se tvůrci ničeho nebojí a kromě toho, že začínají víc pronikat i do hlav našich oblíbených hrdinů, skvěle začínají více budovat několik dějových linií, které se stále prolínají napříč celou sérií. Nejednou se vrací k incindentům, které se už stali a rozhodně se nebojí ani trochu toho dramatu. Přesto Zpátky do školy zůstává skvělou směsicí gagů, bláznivých situací a tak bizardních a šílených postav, že se člověk nestačí ani nadechnout.
Oproti předchozí sérií mám trochu výhrady vůči tomu vztahovému mišmašy - ačkoliv je jasné, že tvůrci naschvál neustále porůznu párují členy naší skupiny a vytvářejí správná, jiskřivá napětí jakožto parodii právě na všechny ty 'vztahové', teenage seriály, občas to diváka trochu rozčiluje. Ale to je spíš můj osobní názor.
Druhou sérii jsem si užila stejně, jako tu první a smála se prakticky od začátku až do konce. Jsem zvědavá, z čeho si tvůrci budou střílet v další sérii.

Moje hodnocení: 9 / 10

TRAILER:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 4. dubna 2013 v 12:14 | Reagovat

Na Community jsem svého času taky hodně koukala :D Jen bohužel jeden čas jsem přestala a už si nejsem jistá, kde jsem skončila :D Ale mám za to, že právě koncem druhé řady :D Možná bych se k tomu mohla někdy vrátit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama